Srovnávače zboží

Srovnávače zboží slouží jako agregátory nabídky zboží z různých e-shopů. V České republice je jedničkou mezi srovnávači zboží Heureka.cz, následována Zboží.cz. Mezi další významné web patří například Srovnanicen.cz, Hyperzbozi.cz nebo Hledejceny.cz. Na této stránce si můžete prostřednictvím článků našich specialistů rozšířit obzory v problematice srovnávačů zboží.

Úzkou spojitost se srovnávači mají také PPC kampaně.

Odstraňte častou příčinu zamítnutých produktů v Google Platformách

Vidíte v rámci Google Merchants Centra (dále jen GMC) chybu „Pro tento cíl není nastaven styl CSS“ (CSS not selected for this destination)? Tato krkolomně přeložená věta znamená, že pokud využíváte CSS partnera, musíte si v panelu CSS zvolit, že daného partnera chcete využívat i pro Google Platformy. V článku vám ukážeme správný postup.

Číst více

Náš CSS program zvýšil Tescomě imprese produktů v Google nákupech až o 50 %

S Tescomou, českým výrobcem originálních kuchyňských potřeb, spolupracujeme na výkonnostních kampaních od konce května 2019. Pro zvýšení efektivity Smart Shopping kampaní jsme klientovi doporučili produkty v Google nákupech převést pod náš CSS program. Když jsme mu vysvětlili výhody, souhlasil s otestováním. Přečtěte si výsledky.

Číst více