Přehled podzimních e-commerce konferencí

marketing-festival-prednaska-180x180Podzim je za dveřmi a s ním i největší nadílka e-commerce konferencí. Jaké se chystají a co jejich obsah slibuje? A je možnost jimi vyplnit období letních dovolených?

LÉTO 2015

E-SHOP VÍKEND

Vodňany, 31. července – 2. srpna 2015

Třídenní BarCamp konference zaměřená na e-shopy, jejich optimalizaci či SEO se bude konat na přelomu července a srpna ve Vodňanech. Těšit se můžete na 32 přednášek, 8 workshopů a spousta večerní zábavy. Účast je zdarma a místo je pouze pro 180 posluchačů, takže pokud máte zájem být součástí tohoto nabitého víkendu, určitě dlouho neváhejte.

O pohár Eshopisty

Praha, 20. srpna 2015

Ano, není to zrovna konference, ale originální akce ano. Na konci léta pořádáme pro všechny fandy e-shopů a ecommerce fotbalový turnaj spojený s grilováním, networkingem a vítáním (jistě náročné) vánoční sezóny. Registrovat se můžete již nyní, podrobnosti budou zveřejněny v dalších týdnech.

 

PODZIM 2015

Poznámka: U řady akcí prozatím nebylo stanoveno datum konání. Uvádíme proto měsíce, ve kterých se konaly v loňském roce.

E-commerce forum

Praha, 3. září 2015

Konference má v podtitulu „E-shopy pod povrchem“ a je tentokrát zaměřena na bolavá místa internetových obchodů, zejména pokud jde o právní záležitosti, řízení lidských zdrojů nebo ekonomiku firmy. A nejen to, uslyšíte názory odborníků i obchodníků ze společností ALPINE PRO, Amazon, Online people, Fotolab, NetDirect, Zásilkovna, Et Netera a další.

Brand Management 2015

Praha, 23. září 2015

Premiéra konference Brand Management, konaná dne 23. září 2015 ve Slovanském domě Praha, se zaměří na diskusi o tom, zda značka je velkým cílem a filozofií definující strategii firmy či „jen” cestou/nástrojem, jak naplnit dílčí úkoly.

E-business forum 2015

Praha, 22. září 2015

V druhé polovině roku 2015 se uskuteční 7. ročník největší odborné akce pro internetové obchodníky. Konference, pořádaná Asociací pro elektronickou komerci a TUESDAY Business Network, je vhodná pro všechny internetové obchodníky a Marketingové specialisty.

SHOPCAMP 2015

Praha, 17. října 2015

Tato e-commerce konference je určena jak pro provozovatele e-shopů a jejich zaměstnance, tak pro e-marketingové poradce nebo poskytovatele služeb e-shopům. Protože jde o formu BarCampu, účast je zdarma a svými hlasy se dokonce můžete aktivně podílet na finální podobě programu.

Emailing konference

Praha, 1. října 2015

Konference, která vás naučí, jak si udržet za mnohem nižších nákladů zákazníky, kteří u vás budou více nakupovat a ještě vás budou mít rádi.

Mobile Internet Forum 2015

Praha, 8. října 2015

Mobilní technologie ovlivňují životy vašich zákazníků a tím i vašeho byznysu. #MIF15 přinese nejnovější technologické trendy, případové studie o mobilních marketingových kampaních, aplikacích, mobilních webech a jejich měření.

Czech Internet Forum

Praha, 21. října 2015

Czech Internet Foru je 10 let. Jeho pořadatel chystá opět přehlídku toho nejzajímavějšího z českého online světa. 3 přednáškové sály, 400 účastníků, osobnosti z domova i zahraničí.

8. Affiliate konference

Praha, 5. listopadu 2015

V Praze se uskuteční již 8. výhradně výkonnostně zaměřená konference. Kdy začít s affiliate marketingem? Jak efektivně řídit svůj affiliate program? Jak si vybrat vhodného inzerenta? Co musím umět a znát jako affiliate partner?

WebTop100 2015

Praha, 11. listopadu 2015

Konference WebTop100, zaměřená na oblast digitálního marketingu, si pro vás připraví několik přednášek, případových studií a v neposlední řadě také analýz chování návštěvníků. Slova se ujmou odborníci z oblasti digitálního marketingu.

Mobile marketing 2015

Praha, 25. listopadu 2015

Akce pro více než 250 marketérů se zaměřuje na problematiku mobilního světa a aktuálních novinek a trendů. Celodenní program přináší konkrétní případové studie, zkušenosti z ČR i zahraničí i koňskou dávku inspirace.

Marketing Festival 2015

Brno, 26.-28. listopadu 2015

Na přelomu října a listopadu nás v Brně čeká Marketing festival, kde se můžete těšit na uznávané marketéry, PPCčkaře nebo webové analytiky z celého světa. Kromě přednášek a workshopů z oblasti internetového marketingu vás čeká i spousta večerních akcí a zážitků.

Přečtete si: Reportáž z ročníku 2014

Workshopy podzim 2015 (Praha)

 

Tip: Pokud máte pocit, že nám tu nějaká zajímavá akce či konference chybí, určitě neváhejte a napište nám na marketing@acomware.cz

Celkem 2 Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky: