Plus Mínus 99 slov – Trojan jezdí s ČD

Každý týden se s vámi podělíme o desítku kampaní, novinek, divností nebo zajímavostí, které nás baví. Staráme se o sociální sítě a tyto věci k tomu prostě patří! O tom je rubrika Plus mínus 99 slov.

Ivan Trojan jezdí s ČD

České dráhy vyrazily s novou reklamní kampaní, jejíž hlavní postavou je herec Ivan Trojan. Na výlet do sousedních metropolí se v ní vydává i s celou svou rodinou.

Facebook, vol I.

Sociální síť Facebook umožní svým fanouškům používat nástroj pro přenos dat k přesunu fotografií i videí do Dropboxu a Koofru.

Netflix

Netflix začal umožňovat registrovaným neplatícím uživatelům sledovat některé filmy i epizody seriálů.

Facebook, vol II.

Facebook nově spustil bezplatné online kurzy pro budování komunity v rámci svého programu Community Manager eLearning Program.

Boom v e-commerce

V Česku koronavirová krize otevřela dveře novým online prodejům a přesunu většího množství nákupů do chytrých telefonů. Ty je možné lépe zacílit díky shromažďování dat, která se v digitálním prostředí sbírají jednodušeji.

Eurosport

Televizní stanice Eurosport využije na letošním ročníku US Open rozšířenou realitu. Turnaje se tak budou moci na dálku zúčastnit i experti, kteří na místo nemohou dorazit kvůli pandemii.

Instagram

Mobilní aplikace Instagram začala plně využívat funkci QR kódů. Ty budou nyní využívány ke sledování nebo sdílené jednotlivých účtů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *