Které konference by vám neměly uniknout?

Během příštích týdnů se uskuteční několik zajímavých konferencí, na kterých byste neměli chybět. Těšit se můžete na odborníky z pole e-commerce, brand buildingu, affiliate, multichannelu nebo technologií.

Brand Building 2017: Management online projektů a budování komunit

Již 15. března v Praze proběhne půl denní akce zaměřená na Brandový marketing, na které vystoupí špičky z oboru. Přinese spoustu tipů, jak vybudovat úspěšnou značku, která je most mezi vámi a zákazníky. Mezi přednášejícími se objeví Radek Hudákem ze Slevomat.cz, Martina Kočářová z Bonami, Dušan Murčo z Martinus.cz nebo Kateřina Malinová ze Stario Agency. Za ACOMWARE doporučujeme přednášku Petra Cikána od kterého se dozvíte, jak využít e-mailový marketing k dlouhodobému dialogu se zákazníkem, s cílem jej zapojit a udržet.

Konference je určena pro kohokoliv. Nezáleží, zda máte malý rodinný podnik nebo pracujete pro nadnárodní firmu. Jakožto partneři pro vás navíc máme slevový kupón – ACOMWARE15, díky němuž získáte 15 % slevu ze vstupenek. Vstupenky můžete získat zde.

Multichannel – Evoluce Byznysu

Multichannel, omnichannel, integrovaný marketing, sdílená ekonomika. Není důležité pouze vytvářet nové pojmy, ale dávat jim obsah. Byznys je řízen potřebami zákazníka, firmy se musí přizpůsobit. Pokud si potřebujete udržet zákazníky, nebo máte zájem o bohaté zkušenosti matadorů obchodu či marketingu, měli byste se 23. března na této konferenci zastavit. Mezi řečníky najdete například Stanislava Koukala z Robeeto.com, Lukáše Kokošku z R&D, Grand IT nebo Tomáše Krásného z Blue Strategy.

I zde můžete využít náš partnerský slevový kod – acomware. Díky němu bude vaše vstupenka o 1000 Kč levnější.

E-shop summit

Na závěr března proběhne druhý ročník konference se zaměřením na e-commerce a on-line business. Od 31. března do 1. dubna budete mít možnost si poslechnout celkem 31 řečníků, 5 případových studií, 2 panelové diskuze a účastnit se dvou párty. Témata, se kterými se řečníci představí jsou vyladěna speciálně pro tuto konferenci. Dny budou plné unikátních přednášek a networkingu. Na letošním ročníku je navíc program rozšířen o další den – 30. března jsou pro vás připraveny odborné workshopy, na které se můžete registrovat. Zkuste workshop „Značka je to, co vám zůstane, když shoří továrna“, který povede David Vurma z ACOMWARE. Pro více informací klikněte zde.

E-shop summit 2017 je určen pro majitele menších e-shopů, klíčové zaměstnance a markeťáky ze středních a větších e-shopů, pro všechny z digitálních agentur a konzultanty zabývající se on-line marketingem.

Affiliate konference

4. dubna se uskuteční jubilejní 10. ročník Affiliate konference, který přinese doposud největší koncentraci odborníků na výkonnostní online marketing. Budete si moct poslechnout 4 affiliate projekty, dva zástupce velkých e-shopů (ZOOT a Dr. Max), dozvíte se jak správně nasadit Google Analytics a pro další kroky v affiliate nasbírat inspiraci od jednoho z čelních představitelů Cj.com. Chybět samozřejmě nebude networking ani oblíbená afterparty.

MastersGate Ecommerce Summit

7. dubna proběhne v Bratislavě finále soutěže MastersGate, které je spojeno s konferencí zaměřenou na e-commerce. Jsou pro vás připraveny 2 stage, na kterých bude přednášet více než 20 řečníků. Pozornost bude věnována sociálním médiím, UX, brandingu, analytice, financím, exportu či investicím. Těšit se můžete i na přednášky úspěšných majitelů e-shopů. Ve třetí místnosti se bude odehrávat vyhlášení soutěže, kde se 12 finalistů bude prezentovat před odbornou porotou. Konferenci ukončí odevzdání cen vítězům. Vstupenky si můžete pořídit zde.

Meet Magento CZ 2017

Poslední doporučovanou konferencí je Meet Magento, který se již po druhé uskuteční v České republice, konkrétně 27. dubna v Praze. Jedná se o mezinárodní konferenci, která spojuje byznys a technologii ve více než 15 zemích. Přijďte si poslechnout bohaté zkušenosti Magento profesionálů o aktuálních technologických trendech v e-commerce. Využít můžete partnerský slevový kód MMCZ17-10-OFF.

Celkem 1 komentář k článku

  1. Jan Kalianko

    Požádal bych o změnu SK eventu. Po důrazné upomínce, že parazitují na naší značce českého E-shop summitu akci přejmenovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky: