9 nejlepších e-shopů, kam pro školní potřeby

obr Přelom srpna a září je pro rodiče i jejich děti zlomový. Děti se těší na školu či se jí hrozí, rodiče se naopak snaží pragmaticky vyřešit nákup nových školních pomůcek. Nákupy si mohou urychlit na internetu, kde e-shopy prodávají veškerý potřebný sortiment. Navíc často se slevou až 75 %.

Časy, kdy se na začátku školního roku chodilo na obrovské nákupy školních potřeb, jsou pryč – dnes můžete využít pohodlnou koupi přes e-shop. „Udělali jsme menší průzkum e-shopů, u nichž rodiče nakoupí vše, co váš malý či velký školák potřebuje. Většina z prodejců navíc nabízí zajímavé akce či slevy,“ říká Ondřej Klega, vedoucí marketingového oddělení ACOMWARE.

SEVT

Prvním e-shopem, který vás při zmínce školních potřeb zřejmě napadne, bude SEVT. Oblíbená značka kancelářských potřeb má před začátkem školního roku skutečně co dělat. „Největší zájem je samozřejmě o základní vybavení, jako jsou batohy, pouzdra, školní desky a psací a výtvarné potřeby,“ tvrdí Milan Zwiefelhofer, obchodní a marketingový ředitel značky. „Z motivů letos nejvíc letí Ledové království a Mimoni,“ dodává. Díky velkému zájmu přišel SEVT jako první v Česku s nápadem výhodných výtvarných a školních balíčků, které nabízí i letos. Kromě toho můžete aktuálně v SEVTu využít 20% slevu na kancelářské potřeby JOVI a 15% slevu na KOH-I-NOOR.

Hodnocení z Heureka.cz

95 % zákazníků doporučuje obchod

Průměrná doba dodání: 3,4 dne

PRESCO

Nudí vás typické školní batohy? Chcete pro vaše děti něco speciálního? Pokud ano, určitě vás zaujme nabídka e-shopu PRESCO, kde najdete originální barevné ruksaky MadPax s unikátními motivy. Zajímavý je zejména design těch, které připomínají hřbet ježků – mají totiž barevné „ostny“.

Široký výběr batohů pro děti, které mají odvahu být výjimečné, doplňuje také doprava zdarma nad 300 Kč při platbě předem.

Hodnocení Heureka.cz

89 % zákazníků doporučuje obchod

Průměrná doba dodání: 3,3 dne

Prochytrehlavicky.cz

Pokud hledáte dobrý výběr školních potřeb v kombinaci s rozumnými cenami, už hledat nemusíte. E-shop Prochytrehlavicky.cz pro vás má obojí, a navíc zaujme nabídkou učebnic a knížek zaměřených na přípravu dětí na první třídu. Pro rodiče, kteří shánějí pro své děti pomůcky na výtvarnou výchovu, pak doporučujeme šikovně nastavený balíček výtvarných potřeb.

Hodnocení Heureka.cz

100 % zákazníků doporučuje obchod

Průměrná doba dodání: 2,9 dne

Zidle-eshop.cz

Nedostatek sportu, dlouhé sezení a případné zdravotní následky – to je strašák nejen pro nás, dospělé. Pokud přemýšlíte o koupi pohodlné a zdravé židle pro vaše dítě, můžete využít akční nabídku obchodu Zidle-eshop.cz. V rámci kampaně „Hurá do školy“ nastavil tento e-shop zajímavé ceny nejen dětských židlí, ale též sedacích vaků umožňujících alternativní polohy při učení. E-shop se neomezuje jenom na židle, příjemně potěší rovněž rostoucí psací stoly s nastavitelnou výškou i sklonem desky pro optimální polohu při psaní.

Hodnocení Heureka.cz

89 % zákazníků doporučuje obchod

Průměrná doba dodání: 3,4 dne

Albatros Media

Toto knižní vydavatelství je každoročně na přelomu srpna a září zahlceno poptávkami na různé jazykové učebnice. „Oblíbené jsou zejména edice dvojjazyčných knih v mnoha různých jazykových variantách,“ zmiňuje Radek Mrkos, manažer internetových obchodů Albatros Media. „Také registrujeme zvýšený zájem o učebnice zaměřené na rozvoj zrakového vnímání, grafomotoriky či logopedie,“ dodává. Na e-shopu Albatros Media aktuálně najdete 20% slevu na beletrii pro děti a dopravu zdarma při nákupu nad 1 000 Kč.

Hodnocení Heureka.cz

98 % zákazníků doporučuje obchod

Průměrná doba dodání: 3,3 dne

Tescoma

Většinu rodičů napadnou při zmínce školní výbavy kancelářské potřeby, aktovky, výkresy a štětce. Jsou zde však další věci, které malí i větší školáci potřebují. Tescoma třeba myslí nejen na proces vzdělávání, ale také na odpočinek a doplnění sil – přestávky. Letos díky tomu můžete dětem opatřit „zdravé dózičky“ na svačinu a stylové dětské termosky za výbornou cenu.

Hodnocení Heureka.cz

99 % zákazníků doporučuje obchod

Průměrná doba dodání: 2,2 dne

Agátin Svět

Barevný Agátin Svět potěší začátkem školního roku akčními batohy a aktovkami. Doporučujeme podívat se na certifikované značky Topgal a Hama, o něž je údajně největší zájem. „Nejoblíbenější jsou modely z velmi povedené letošní kolekce Topgal Chilli 790 a Chilli 791, u kterých si děti mohou měnit obrázky dle nálady,“ říká Kristýna Křížová, zakladatelka e-shopu. Pokud preferujete vyzkoušení batohu, můžete zde využít možnost zaslání školní tašky domů. Po vyzkoušení lze aktovku v případě potřeby vyměnit. Velkou výhodou je doprava zdarma.

Hodnocení Heureka.cz

98 % zákazníků doporučuje obchod

Průměrná doba dodání: 2,7 dne

Mall.cz

Jeden z velikánů české e-commerce scény pro vás na začátek školního roku rovněž připravil zajímavé akce. Na stránkách e-shopu proto najdete široký sortiment školních potřeb, přehledně rozdělený dle stupně na základní, střední a vysokou školu. Najdete též sekci speciálně věnovanou prvňáčkům a „multifunkčním mámám“. Výhodou jsou vedle šíře nabídky také akční ceny u vybraných produktů, doprava zdarma nebo velké množství poboček pro osobní vyzvednutí.

Hodnocení Heureka.cz

95 % zákazníků doporučuje obchod

Průměrná doba dodání: 2,6 dne

Sportisimo

Nesmíme zapomínat na to nejpodstatnější – na zdraví dítěte. Ano, letní dny jsou pryč a ano, míra pohybu se značně omezí. To ale neznamená, že děti nepotřebují výbavu na tělesnou výchovu nebo na sporty mimo povinnou školní docházku. Ať už jde o fotbal, plavání, či gymnastiku, na e-shopu Sportisimo najdete bohatou zásobu sportovních pomůcek a oblečení za super ceny. Sportisimo nabízí až 75% slevu na oblečení a obuv, přičemž při nákupu nad 1 000 Kč máte dopravu zdarma.

Hodnocení Heureka.cz

Nevyužívá „Ověřeno zákazníky“

4/5 zákazníků doporučují obchod

Celkem 1 komentář k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Štítky: