Autoři

Naši odborníci, kteří pro vás tvoří zajímavý obsah:

Andrea Štefková

Andrea Štefková

Andrea pracuje na pozici Performance Team Leader. Tvoří a stará se o kampaně našich klientů ve vyhledávačích Seznam a Google. S PPC kampaněmi má bohaté zkušenosti také z předchozího zaměstnání.

Anika Stará

Anika Stará

Anika pracuje v ACOMWARE na pozici Junior Marketing Specialist. Pomáhá s organizací eventů (Performance2020, Eshopista, Emailing2020), spravuje sociální sítě Acomware a Eshopista, připravuje reportáže a články. Dále zajišťuje marketingové předměty, tisk a letáky.

Michaela Brodecká

Michaela Brodecká

Míša pracuje na pozici Marketing & Business Development. Její náplní práce je přivést Inteligentní e-mailový marketing k nové skupině klientů. Má na starost vyhledávání obchodních příležitostí a partnerů pro ACOMWARE.

Jáchym Čadil

Jáchym Čadil

Jako pravý SEO expert Jáchym ví, že v tomto dynamickém oboru je úspěšný jen ten, kdo se neustále sám vzdělává, a proto aktivně čerpá nové informace o vývoji vyhledávacích algoritmů, aby mohl nejnovější poznatky úspěšně přenést do praxe.

Petr Cikán

Petr Cikán

Petr využívá bohatých zkušeností z e-commerce a marketingu, získaných od roku 1999. Vybudoval a 13 let provozoval úspěšný e-shop s elektronikou, kde zajišťoval všechny aktivity včetně emailingu. V ACOMWARE má na starosti současné emailové klienty a podílí se i na obchodu a marketingu. Je držitelem prestižního certifikátu Silverpop Engage Professional Certification.

Profilový obrázek

Daniela Veselá

Denisa Šimralová

Denisa Šimralová

Denisa u nás působí jako SEO Specialist. Pomáhá klientům zvyšovat návštěvnost webů z internetových vyhledávačů. Připravuje analýzy, školení i konzultace.

Magdaléna Divišová

Magdaléna Divišová

Magda má na starosti projekt Eshopista, který vzájemně obohacuje lídry úspěšných e-shopů, a současně působí jako CEO nového projektu Online People. V ACOMWARE má také na starosti účast na konferencích či plánování workshopů.


Jan Eder

Jan Eder

Honza pracuje na pozici PPC Specialist. Na starost má klienty, kterým spravuje účty v systémech Google AdWords a Sklik.

Profilový obrázek

Tereza Eisensteinová

Jan Fencík

Jan Fencík

Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.


Profilový obrázek

Tomáš Fikar

Filip Dvořák

Filip Dvořák

Filip pracuje na pozici PPC Specialist. Zkušenosti s PPC reklamami čerpal při práci pro český e-shop s elektronikou. PPC ho baví a stále se snaží hledat cesty, jak je automatizovat a zlepšovat.

Martin Halama

Martin Halama

Martin v ACOMWARE působí na pozici emailového specialisty, má na starosti tvorbu emailové strategie, stejně jako přípravu a rozesílku newsletterů a nastavování personalizované komunikace a automatizovaných kampaní.


Dana Holíková

Dana Holíková

Danča hledá do AW správné lidi, zajišťuje firemní vzdělávání a emploeyer branding. Společně s Kačkou pracuje na tom, aby byla v AW fajn atmosféra a dobře se nám tu pracovalo.

David Hořava

David Hořava

David pracuje na pozici E-commerce Consultant, pomáhá našim klientům v celkovém rozvoji online marektingu. Koordinuje práci specialistů, navrhuje další strategii a dohlíží na celkovou realizaci.


Štěpánka Houžvicová

Štěpánka Houžvicová

Štěpánka pro naše klienty zajišťuje revize XML, optimalizaci pro cenové srovnávače a spravuje PPC kampaně, s čímž je spojen návrh klíčových slov, sestavování samostatných kampaní a nakonec jejich vyhodnocování. Zároveň studuje marketingovou komunikaci na VŠFS.


Iveta Fialová

Iveta Fialová

Iveta pracuje na pozici Event Manager. Náplní její práce je pořádání konferencí a workshopů.

Jakub Michalovský

Jakub Michalovský

Jakub pracuje na pozici E-commerce Consultant Team Leader, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit. Zkušenosti sbíral především v agentuře TK media a v Seznam.cz

Profilový obrázek

Jakub Štěrba

Jakub Malý

Jakub Malý

Kuba pracuje na pozici Email Marketing Specialist. Má na starosti tvorbu newsletterů pro naše klienty i následnou rozesílku přes pokročilý nástroj IBM Marketing Cloud.

Profilový obrázek

Jan Hegr

Jan Zícha

Jan Zícha

Honza pracuje na pozici PPC Specialist. Spravuje kampaně pro naše klienty v systémech AdWords i Sklik. Své prvotní zkušenosti s PPC reklamou získal především díky samostudiu. V ACOMWARE dostal šanci budovat svou pracovní kariéru ve světě online marketingu, který ho velmi baví.

Jana Kaminská

Jana Kaminská

Jana pracuje jako Marketing Specialist. Její náplní práce je především spoluorganizace eventů. Spravuje náš webový obsah a připravuje grafické materiály.

Jakub Janda

Jakub Janda

Jakub je zkušeným konzultantem, který své zkušenosti získával ve společnosti Seznam.cz, kde se staral o klíčové klienty PPC systému Sklik. Jeho náplní práce u nás v ACOMWARE je rozvoj našich klientů ve všech oblastech online marketingu.

Vojtěch Janoušek

Vojtěch Janoušek

Vojta je jako Senior PPC Specialist součástí našeho Performance oddělení. Vytváří a optimalizuje kampaně ke spokojenosti našich klientů. Zkušenosti s placenou reklamou ve vyhledávačích získal při předchozím zaměstnání pro PPC agenturu.

Jiří Široký

Jiří Široký

Jiří pracuje jako Data Analyst. Stará se o analýzu dat našich zákazníků. Připravuje vizualizaci dat, RFM modely a řadu dalších užitečných analýz, které interpretuje našim zákazníkům.


Josef Olšák

Josef Olšák

Pepa pracuje na pozici Performance Specialist, takže jeho denním chlebem je správa klientských kampaní v PPC systémech. Efektivitě a praktičnosti tohohle oboru propadl před pár lety. Od té doby se snaží objevovat novinky, které jeho kampaně posunou zase o něco dál. Acomware je pro něj skvělým zdrojem inspirace a zkušeností.

Kamil Gric

Kamil Gric

Kamil pracuje na pozici PR Manager. Aktivně se věnuje zejména problematice PR a obsahu. Připravuje případové studie, výstupy pro média i populárně-naučné články pro náš blog.


Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

Katka spolupracuje s Acomware jako Social Media Specialist. Za úkol má kompletní správu sociálních sítí našich klientů. Od tvorby obsahu po reklamy.

Jaroslav Kaucký

Jaroslav Kaucký

Jarda vede v ACOMWARE tým konzultantů a stará se o jeho rozvoj. Dříve působil jako marketingový ředitel v Pepa.cz, kde byl zodpovědný za veškeré online aktivity portálu. V ACOMWARE se přesouvá z pozice Senior E-Commerce Consultanta.

Ondřej Klega

Ondřej Klega

Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.


Marcel Kocián

Marcel Kocián

Marcel pracuje jako Senior PPC Specialist, má na starost správu a optimalizaci PPC kampaní. Své bohaté zkušenosti dennodenně uplatňuje při práci se svými klienty.

Jakub Koštel

Jakub Koštel

Kuba je součástí týmu, který se věnuje optimalizaci webů pro vyhledávače. Specializuje se především na úpravu on-page faktorů.

Jiří Lesňák

Jiří Lesňák

Jirka má u nás na starosti správu PPC kampaní – hraje si s klíčovými slovy, píše reklamní texty a vytváří kampaně.

Lucie Křivská

Lucie Křivská

Lucie pracuje jako Content Specialist. Texty jsou důležitou součástí webového obsahu a Lucka patří mezi naše specialisty, kteří se věnují jeho tvorbě. Specializuje se na copywriting a obsahovou strategii.

Lukáš Uher

Lukáš Uher

Lukáš pracuje na pozici Senior PPC Specialist. Stará se o kampaně našich klientů v reklamních systémech AdWords a Sklik.

Petra Maksymovová

Petra Maksymovová

Marcel Kocián

Marcel Kocián

Marcel pracuje jako Senior PPC Specialist, má na starost správu a optimalizaci PPC kampaní. Své bohaté zkušenosti denně uplatňuje při práci se svými klienty.

Marek Říha

Marek Říha

Marek pracuje v Acomware na pozici Communication & Brand Strategist. V minulosti v rámci firmy zastával klíčové funkce Head of Consulting a Head of Creative. Stojí i za vznikem našeho kreativního oddělení. Aktuálně pomáhá klientům vytvářet komunikační strategie a podílí se i na budování jejich značek.

Marek Růžička

Marek Růžička

Marek pracuje na pozici Email Marketing Specialist, má na starosti tvorbu newsletterů pro naše klienty i následnou rozesílku přes pokročilý nástroj Silverpop.

Markéta Jetelová

Markéta Jetelová

Markéta pracuje na pozici PPC Specialist. Tvoří a stará se o kampaně našich klientů ve vyhledávačích Seznam a Google. Své prvotní zkušenosti s PPC získala při správě kampaní pro svůj vlastní eshop.

Martin Darsa

Martin Darsa

Martin pracuje na pozici PPC Specialist. Stará se především o správu PPC kampaní klientů v systémech Google AdWords a Sklik.

Martina Přibylová

Martina Přibylová

Martina pracuje jako RTB specialist a je součástí týmu Digital Media. Má na starosti správu RTB kampaní a reklamních ploch.

Petra Pacáková

Petra Pacáková

Petra na pozici Head of Performance vede vlastní tým specialistů a zajímá se o to, aby naši klienti vytěžili z PPC kampaní maximum. Petra má za sebou dlouholetou zkušenost z předchozí práce pro PPC agenturu a nejrůznější e-shopy.


Miloš Jedlinský

Miloš Jedlinský

Miloš pracuje na pozici PPC Specialist. Na starost má klienty, kterým spravuje účty v systémech Google AdWords a Sklik.


Profilový obrázek

Tereza Oberhelová

Tereza pracuje na pozici Marketing Specialist. Její parketou je interní marketing, rozšiřování povědomí o službách společnosti, péče o firemní weby, řízení výkonnostního marketingu a dalších aktivit spojených s rozvojem marketingových aktivit AW.

Ondřej Chvojka

Ondřej Chvojka

Ondra pracuje jako Data Analyst. Stará se o nasazování měřících kódů na weby zákazníků a zajišťuje nastavení Google Analytics. Aktuálně řídí i vývoj našeho CSS programu, který pomáhá novým i stávajícím klientům ušetřit až 20 % nákladů v Google Shopping Ads.

Ondřej Ševčík

Ondřej Ševčík

Ondra v našem kreativním oddělení působí jako Digital Film Maker. Zodpovídá za tvorbu a následnou postprodukci animací a videí. Podílí se také na ideamakingu kampaní.

Patrik Gajdoš

Patrik Gajdoš

Patrik v Acomware působí na pozici copywritera a content specialisty. Připravuje odborné články, případové studie, reportáže, texty newsletterů nebo propagačních materiálů. Podílí se také na tvorbě obsahu pro sociální sítě značky Acomware, Eshopista, Performance2020 nebo Emailing2020.


Pavel Němeček

Pavel Němeček

Pavel s Acomware spolupracuje jako Senior Advertising Manager. S klienty řeší strategie, konzultace a realizace reklamních kampaní na sociálních sítích.

Profilový obrázek

Pavel Paradýs

Pavel u nás vede divizi sociálních sítí. Společně se svým týmem pracuje na rozvoji klientských profilů a výkonnostních kampaní na poli sociálních sítí. Píše o sociálních sítích. Píše o marketingu, o kreativitě, o novinkách.


Pavlína Šeblová

Pavlína Šeblová

Pavlína má v ACOMWARE na starosti správu PPC kampaní. Zkušenosti s online kampaněmi získala během dvou let v online reklamní agentuře.

Jan Penkala

Jan Penkala

Jenda byl od února 2014 do května 2018 ředitelem ACOMWARE. V současné době má na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a business development.


Petr Jakubec

Petr Jakubec

Petr pracuje na pozici PPC specialist. Tvoří a stará se o kampaně našich klientů. Několikaleté zkušenosti má především ze správy Sklik, které získal díky práci ve společnosti seznam.cz.

Iva Podoláková

Iva Podoláková

Iva je součástí marketingového týmu a pracuje na pozici Event & Project Manager. Má na starosti především návrh a realizaci různorodých projektů a interní marketing.


Linda Rybárová

Linda Rybárová

Linda má v našem oddělení inteligentního emailového marketingu na starosti přípravu newsletterů pro naše klienty - od návrhu přes kódování až po rozesílku. S emailovým marketingem má zkušenosti z internetového obchodu POPRON, kde pracovala více jak 2 roky.

Simona Hajšmanová

Simona Hajšmanová

Simona jako SEO Team Leader pomáhá našim klientům dosahovat lepších výsledků v internetových vyhledávačích. Zodpovídá za vstupní analýzu webů, zlepšování on-page i off-page faktorů a dlouhodobou strategii optimalizace.

Profilový obrázek

Tomas Slabihoudek

Ondřej Smékal

Ondřej Smékal

Ondra vede v ACOMWARE špičkový performance a digital media tým a stará se o jeho rozvoj. Dříve působil v Seznamu, kde pracoval jako konzultant Skliku pro klíčové zákazníky a agentury. V ACOMWARE se přesouvá z pozice E-commerce Consulting Leadera.


Kristina Stará

Kristina Stará

Kristina je součástí našeho marketingového oddělení, píše zajímavé články z různých oblastí e-commerce, podílí se na našich studiích a stará se o náš web i blog.

Statis Damianidis

Statis Damianidis

Statis působí jako Project Manager v našem oddělení e-mail marketingu, kde zodpovídá za přípravu efektivních strategií. Vedle toho koordinuje činnost kolegů, dohlíží na plnění úkolů a pravidelně konzultuje řízení projektů s klienty.

Vendula Šteflová

Vendula Šteflová

Vendula je součástí Performance týmu. Zkratky jako CPC nebo CTR pro ni nejsou žádnou záhadou, proto se zabývá správou PPC kampaní.

Štěpán Jandl

Štěpán Jandl

Štěpán spolupracuje s Acomware jako Senior Business Consultant. Pomáhá klientům analyzovat situaci na trhu a hledat nové byznysové příležitosti.

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Honza je zakladatelem společnosti NetDirect. V ACOMWARE se věnuje především e-commerce partnerům a strategicky dohlíží na interní projekty.

Tereza Vlachová

Tereza Vlachová

Tereza v Acomware působí jako Graphic Designerka. Pro naše klienty vytváří loga, vizuální identity, infografiky, obalový design a další propagační materiály pro online i offline kampaně.

Tomáš Paták

Tomáš Paták

Tomáš u nás pracuje jako Ideamaker & Copywriter našeho kreativního oddělení. Vymýšlí koncepty kampaní pro klienty, píše úderné texty a pomáhá s komunikací značek.

Vojtěch Váňa

Vojtěch Váňa

Vojta pracuje jako Marketing Specialist v interním marketingovém týmu. Jeho náplní práce v ACOMWARE je výkonnostní marketing a zpracování dat.


Petra Vaníčková

Petra Vaníčková

Petra pracuje na pozici E-mail Marketing Specialist. Má na starosti správu e-mailových kampaní, jejich kreativu, textaci a celkový rozvoj klientů.

Viktor Malcev

Viktor Malcev

Viktor pracuje jako Senior E-commerce Consultant, koordinuje práci specialistů na velkých projektech a dohlíží, aby se online podnikání našich klientů rozvíjelo podle plánů.

Viktor Lelek

Viktor Lelek

Viktor se v ACOMWARE na pozici Strategic Planner stará o výkon a rozvoj značek. Snaží se, aby podnikání našich klientů vzkvétalo a zákazníci milovali e-shopy a obchody, kde nakupují zboží, výrobky nebo služby. Úzce spolupracuje s konzultanty a kreativním oddělením.

Vladimír Voda

Vladimír Voda

Vláďa pracuje na pozici Email Marketing Specialist. Zabývá se navrhováním a optimalizací e-mailové komunikace pro své klienty.

Pavel Vondruška

Pavel Vondruška

Pavel je specialistou na e-mailing. Pro zákazníka navrhne, implementuje a optimalizuje veškerou e-mailovou komunikaci, kterou je zapotřebí personalizovat a také správně načasovat.

David Vurma

David Vurma

David je výkonným ředitelem Acomware. Zodpovídá tak za přípravu firemní strategie a celkové řízení naší společnosti. Stěžejní součástí jeho práce je stanovování firemních procesů, automatizace činností a pomoc s rozvojem jednotlivých oddělení. Ke své pozici dodává: "Mojí hlavní náplní práce je zajistit, aby se lidé v Acomware cítili dobře".

Šárka Walczaková

Šárka Walczaková

Denis Wanča

Denis Wanča

Denis má v ACOMWARE na starosti správu RTB kampaní a reklamních ploch, které spravuje přes pokročilou platformu Adform.


Simona Zábržová

Simona Zábržová

Simona pracuje na pozici Senior Business Manager​. Má za sebou rozsáhlou obchodní praxi v oblasti prodeje a podílení se na realizaci tvorby a správy webových stránek a e-shopů.